KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 10291290
nr 1029 1290
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Grafiskt blad, Einar Nerman (1888-1983), hus, signerad, 23x28
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 april 2016
kl 19:18:32
4/4 09:09:56
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman
Lis Husberg (f. 1920)